W ostatnim czasie coraz chętniej korzystamy z zabiegów bankietowych, które pozwalają nam skutecznie zadbać o swoją skórę, a rezultaty samej wizyty w salonie widać od razu. Oczyszczanie wodorowe należy właśnie do takich rozwiązań! Działa, jak odkurzacz w walce z niedoskonałościami! Dzięki niemu usuniesz zaskórniki, złuszczysz martwy naskórek, a Twoja skóra będzie wspaniale nawilżona, napięta i zregenerowana

 

Wodorowe oczyszczanie twarzy – na czym polega zabieg?

Wodorowe oczyszczanie twarzy to zabieg, który opiera się na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Kiedy cząsteczki wodoru trafią w głębokie struktury Twojej skóry rozpoczynają intensywną pracę. Towarzyszy temu zjawisko elektroporacji, czyli doprowadzenie do odwracalnego mikrouszkodzenia błony komórkowej). Dzięki temu tworzą one mikrokanały w skórze, które pomagają w przedostaniu się w głąb skóry substancji aktywnych.

 

 

Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się zatem z 4 etapów:

  1. Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy rozpoczyna się od mikrodermabrazji diamentowej, która pozwala usunąć martwy naskórek, resztki makijażu oraz inne zanieczyszczenia.
  2. W drugim etapie dogłębnego oczyszczenia wodorem, zostaje on wprowadzany do głębokich struktur skóry
  3. W trzecim etapie zachodzi zjawisko elektroporacji i wprowadzenie kwasu hialuronowego pod skórę
  4. Na sam koniec wykonywany jest delikatny masaż twarzy, który sprzyja jeszcze lepszemu wchłanianiu sie preparatów.

Zabiegi wodorowe przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku i problemami skóry. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku:

  • zmęczonej skóry,
  • odwodnionej skóry,
  • starzenia się skóry,
  • cery trądzikowej,
  • cery naczynkowej,
  • skóry wymagającej intensywnego oczyszczenia
Zalety oczyszczania twarzy wodorem

Decydując się na wodorowe oczyszczanie twarzy, koniecznie musisz poznać największe zalety tego zabiegu. Przede wszystkim cała terapia wodorem jest całkowicie bezbolesna i może być wykonywana nawet w przypadku skóry wrażliwej. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, dlatego bezpośrednio po wizycie w salonie możesz wrócić do normalnych czynności. Oczyszczanie wodorowe może być z powodzeniem wykonywane przez cały rok.